Green Bubble Fiyatı, Orjinal Green Bubble Nerede Satılır

Green Bubble Fiyatı

Sitemizde yer alan şampuan ve kapsül seti fiyat ve kampanyaları aşağıdaki gibidir. Green bubble fiyatı ve kampanyaları:

1 adet green bubble fiyatı 59 Liradır. 10 Lira kargo ücreti yer almaktadır. 
2 adet green bubble set fiyatı bedeli 109 lira olup 10 lira ayrıca kargo ücreti alınmaktadır.
3+1 yani 3 alana bir bedava green bubble şampuan ve kapsül fiyatı 149 liradır. Bu kampanyada kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir.
5+1 yani 5 adet ürün alana 1 adet ürün bedava kampanya bedeli 179 lira olup ücretsiz kargo ile sizlere gönderilmektedir.

Yukarıda ürün kampanyaları yer almaktadır. En ucuz green bubble kampanyası olup bu fiyatlar resmi fiyatlardır. Sitemizde satılan ürünler orjinal olup bu saç bakım ürünü hologramlı üründür. Ayrıca 4 ve 6 adet alımlarınızda ücretsiz kargo ile ürün sizlere gönderilmektedir. Green bubble kapsül ve şampuan seti indirimleri ve avantajları bu şekildedir. Ürün yorumları için sitemizin kullananlar menüsüne göz atarak bu ürünü deneyenleri yorumlarını okuyabilirsiniz. 

Günlük hayat içerisinde saçlarımız kötü hava, saça yapılan işlemler ve bir çok nedenden dolayı yıpranabilmektedir. Bunu önlemek için saça bakım yapılmalıdır. Bu bakımda green bubble keratin içerikli kapsül ve aloe vera içerikli saç bakım seti ürünü sizlere yardımcı olur. Ayrıca almış olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığı da bu konuda önemlidir. Peki almak istediğiniz bu ürünün gerçek olup olmadığını nasıl anlarsınız. Aşağıda bu konuyla ilgili bilgi yer almaktadır.

Orjinal Green Bubble

Almış olduğunuz green bubble orjinal mi? Bunun için ürün üzerinde bir hologram etiketi yer alır ve bu etiket üzerinde sorgulayacağınız adres ve hologram numarası yer alır. Bunu sorgulatarak aldığınız ürünün orjinal olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Green Bubble Nerede Satılır

Green bubble set nerede satılır? Ürün resmi sitemiz üzerinde satılmaktadır. Sizlere kapıda ödeme ayrıcalığı ile gönderilmektedir. Bu saç bakım setini almak için hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo, orjinal ürün güvencesi ile 1-3 iş günü içerisinde ürün sizlere teslim edilmektedir.

Bu sayfada sizlere saç bakım ürünü fiyatı, orjinal olduğunu nasıl anlaşılır, kampanyalar, indirimler, kargo ücreti var mı, nerede satılır gibi konular hakkında kısaca bilgiler verdik. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
Green bubble şampuan, green bubble set, green bubble nedir, ne işe yarar, özellikleri, kullananlar, kullanımı, fiyatı, kullanıcı yorumları, eczane de satılır mı, orjinal mi, içeriği nelerdir, nerede satılır, sipariş ver gibi bilgileri içeren green bubble saç seti Türkiye resmi satış sitesi.